BIZNES

Prowadzisz biznes? Jesteś przedsiębiorcą? Płacisz faktury w walutach? Otrzymujesz płatności walutowe?

Oferta TOPkantor jest dla Twojej firmy.

W pełni zautomatyzowany system transakcyjny TOPkantor.pl, błyskawiczne przelewy i absolutnie najlepsze warunki wymiany walut na rynku, to odpowiedź na potrzebę wymiany walut w Twojej firmie. W TOPkantor wykonasz transakcję bez górnego limitu, otrzymasz dokument księgowy po przeprowadzonej wymianie, a to wszystko bez gotówki i bez straty czasu. A jeśli potrzebujesz wysłać walutę za granicę z TOPkantor zrobisz to najtaniej i najszybciej.

ZARABIAJĄCY ZA GRANICĄ

Pracujesz za granicą? Chcesz przesłać walutę do Polski, a potem korzystnie i szybko wymienić ją na PLN? Otrzymujesz wynagrodzenie w walucie?

TOPkantor jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Już nie musisz przewozić środków pieniężnych w gotówce lub korzystać z kosztownych serwisów transferu waluty, które wykonują tanie przelewy, ale z mało atrakcyjnym kursem wymiany. W TOPkantor nie ponosisz kosztów za przyjęcie waluty, a przesłane środki wymienisz z kursem średnim (ZERO $PR€AD) lub z kursem określonym przez Ciebie (JA & TY). W TOPkantor zawsze zyskujesz na transferze waluty.

KANTORY

Jesteś właścicielem stacjonarnego kantoru wymiany walut? Masz duże obroty, ale nie chcesz ryzykować przy dużej zmienności na rynku walut?

Warunki wymiany w TOPkantor zainteresują Cię.

Rosnąca konkurencja na rynku wymiany walut, duża zmienność kursów oraz brak symetrii przy transakcjach kupna i sprzedaży walut, czynią biznes kantorowy coraz trudniejszym. W TOPkantor zabezpieczysz fizyczne transakcje wymiany walut z Twoimi klientami nie ponosząc ryzyka kursowego przy ekstremalnie niskich kosztach – prowizja zaczyna się już od 0,05%, to tylko 5PLN przy wymianie 10.000PLN.

INWESTORZY

Chcesz zarabiać na walutach? Chcesz pomnażać swój kapitał? Nie chcesz ponosić przy tym wysokich kosztów?

Z TOPkantor Twoje zyski będą największe.

Rynek walutowy należy do najbardziej zmiennych, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla osób, które są zainteresowane osiąganiem zysków na tej zmienności. Jednocześnie inwestowanie w waluty w TOPkantor nie wiąże się z ryzykami towarzyszącymi obecności na rynku Forex, a to wszystko przy bardzo niskich prowizjach – kilkukrotnie niższych niż np. na rynku akcyjnym.

KREDYTOBIORCY

Spłacasz kredyt walutowy? Szukasz sposobu na obniżenie comiesięcznej raty, a może jednorazowo chcesz spłacić swoje zobowiązanie?

Z TOPkantor spłata kredytu będzie łatwiejsza.

Dzięki szerokiej ofercie usług wymiany walut, w TOPkantor bez trudu znajdziesz dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. W TOPkantor kupisz walutę z najlepszym możliwym kursem (ZERO $PR€AD), wymienisz walutę z innymi Użytkownikami TOPkantor z kursem określonym przez Ciebie (JA & TY), zlecisz terminową wymianę w automatycznym comiesięcznym zleceniu wymiany – z TOPkantor zapomnisz o swoim kredycie.

PODRÓŻNICY

Podróżujesz po świecie? Potrzebujesz walut do swoich zagranicznych wypraw? Chcesz bezpiecznie posługiwać się walutami?

Skorzystaj z oferty TOPkantor.

Kup walutę w TOPkantor i zasil nią swój rachunek walutowy w banku, a następnie korzystając z bankowej karty walutowej posługuj się walutami przy płatnościach zagranicznych. Oszczędzisz w ten sposób sporo pieniędzy i ubezpieczysz się przed zagrożeniami związanymi z posługiwaniem się gotówką.

Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych