Obsługa TOPkantor.pl jest bardzo prosta. Aby wymienić walutę w TOPkantor.pl należy wykonać opisane poniżej czynności.

Zaloguj się do Panelu Transakcyjnego TOPkantor. W zakładce "zasilenie portfela" znajdziesz szczegółowe informacje, na jaki rachunek TOPkantor, należy wpłacić środki, aby zasilić swoje konto. Sprawdź salda wpłat w zakładce „Portfel”. Dodaj rachunki bankowe, na które będziesz wypłacać środki.
Aby zasilić swoje konto w TOPkantor, zaloguj się do Twojego banku. Wykonaj przelew, wpisując dane uzyskane z zakładadki „zasilenie portfela" - odbiorca, numer rachunku bankowego, kwota przelewu, tytuł przelewu.
Po zaksięgowaniu Twojego przelewu na rachunku TOPkantor, otrzymasz od nas email z potwierdzeniem oraz zaproszenie do wykonania transakcji.
Teraz, kiedy masz środki na koncie możesz dokonać wymiany walut i przesłać je na wcześniej zdefiniowany rachunek bankowy. Otrzymasz email z potwierdzeniem. Wystawiony zostanie rachunek.
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych