O NAS

Serwis TOPkantor.pl to kolejny projekt INGENSUM Sp. z o.o. – operatora kilku serwisów wymiany walut, m.in. jednego z pierwszych i największych kantorów internetowych topFX.pl. W serwisie TOPkantor.pl zebraliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w zakresie internetowej wymiany walut i wpisaliśmy je w rynkowe trendy elektronicznych transakcji walutowych. Dzięki temu TOPkantor.pl łączy funkcjonalność społecznościowej platformy wymiany walut z bardzo niską prowizją oraz kantoru internetowego z nowatorską wymianą walut z kursem średnim

TOPkantor.pl jest wektorem wszystkiego co najlepsze w internetowej wymianie walut. Platforma TOPkantor daje możliwość wymiany walut z najlepszym możliwym kursem – kursem średnim, wszystkie procesy wymiany walut są zautomatyzowane, co eliminuje ryzyko pomyłki, a czas realizacji transakcji nie ma sobie równych na polskim rynku internetowych transakcji walutowych. Oferujemy darmowe przelewy do blisko dwudziestu banków oraz bardzo tanie przelewy do wszystkich innych banków na świecie.

Wszystko to sprawia, że Serwis TOPkantor.pl poprzez bogatą i niskokosztową formułę wymiany jest atrakcyjnym narzędziem do kupowania i sprzedawania walut.

Życzymy atrakcyjnych kursów i zapraszamy do wymiany z TOPkantor.pl

Zespół TOPkantor.pl

DANE ADRESOWE

Adres siedziby Spółki INGENSUM - Operatora Serwisu TOPkantor.pl

INGENSUM Sp. z o.o.
Al. KEN 83
02-777 Warszawa

DANE REJESTROWE

Spółka INGENSUM z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy.


KRS: 0000373781
NIP: 951-232-92-45
REGON: 142726540
Zbiór danych GIODO: nr zgłoszenia R006040/11
Kapitał zakładowy: 250 000 zł