Zyskuj z TOPkantor.pl

Czym jest Program Partnerski TOPkantor?

To forma atrakcyjnej współpracy pomiędzy Tobą i Serwisem TOPkantor, która pozwoli Ci na osiąganie pasywnych dochodów. Ty poprzez swoją stronę internetową promujesz TOPkantor, Użytkownicy Twojej strony rejestrują się w TOPkantor i wymieniają waluty, a TOPkantor płaci Ci za polecenia aktywnych Klientów.

Kto jest adresatem Programu Partnerskiego TOPkantor?

Wystarczy, że posiadasz własną stronę internetową, której tematyka zostanie zaakceptowana przez pracowników TOPkantor i już jesteś Partnerem TOPkantor.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego TOPkantor?

Aby zostać Partnerem TOPkantor, promować TOPkantor i zarabiać na tym, należy zgłosić do TOPkantor adres strony internetowej, na której będzie promowany Serwis TOPkantor. Zgłoszenie należy wykonać poprzez zakładkę kontakt dostępną na stronie głównej lub zakładkę kontakt w Panelu Transakcyjnym. Jeśli pracownicy TOPkantor zaakceptują Twoją stronę internetową, otrzymasz banner reklamowy, z linkiem identyfikującym Twoje indywidualne konto partnerskie w TOPkantor. Musisz być zarejestrowany/a w TOPkantor. Dzięki temu otrzymasz dostęp do Panelu Partnera TOPkantor, gdzie online będziesz mógł/mogła sprawdzić efekty naszej współpracy i Twoje zyski.

Jak to działa od strony technicznej?

Umieszczasz na swojej stronie internetowej banner reklamowy TOPkantor, polecając w ten sposób Serwis TOPkantor. Banner reklamowy i link polecający otrzymasz od TOPkantor. Użytkownicy Twojej strony WWW, za pośrednictwem bannera reklamowego są przekierowani na strony internetowe w domenie TOPkantor.pl. Jeśli tak przekierowany Użytkownik Twojej strony, w ciągu 30 dni zarejestruje się w TOPkantor oraz w ciągu kolejnych 30 dni wykona w TOPkantor transakcje wymiany walut, otrzymasz od nas premię za tego Użytkownika. Premia widoczna będzie w Panelu Partnera TOPkantor po zalogowaniu do Panelu Transakcyjnego.

Ile możesz zyskać w Programie Partnerskim TOPkantor?

Wysokość premii w Programie Partnerskim jest uzależniona od wolumenu transakcji, które wykona polecony poprzez Twoją stronę WWW, Klient TOPkantor. W szczególności wysokości tych premii są następujące: jeśli Klient w ciągu 30 dni od rejestracji w sumie wymieni:
  • do 2 000 jedn. waluty → Twoja premia to 10 pln brutto
  • 2 000 – 100 000 jedn. waluty → Twoja premia to 0,5% wyrażone w PLN z wolumenu wymienionych walut (np. wymiana 20 000 jedn. waluty to premia 100 pln brutto; wymiana 50 000 jedn. waluty to premia 250 pln brutto),
  • powyżej 100 000 jedn. waluty → Twoja premia to 500 pln brutto
Możesz polecić dowolną liczbę osób. Twoje zyski są nieograniczone.

Jak dowiem się o mojej premii, jak otrzymam pieniądze za polecenia?

Partnerom TOPkantor oddajemy do dyspozycji Panel Partnera. Panel Partnera jest dostępny dla zarejestrowanych Użytkowników TOPkantor, poprzez Panel Transakcyjny. W Panelu Partnera, osoby/podmioty współpracujące z TOPkantor mają dostęp online do informacji o liczbie Klientów rejestrowanych z ich polecenia (poprzez Twoja stronę WWW) oraz o saldzie Twojej premii z Programu Partnerskiego TOPkantor. Z częstością raz na kwartał (lub inną ustaloną w indywidualnym trybie) wystawisz wobec TOPkantor rachunek na kwotę odpowiadającą należnej Tobie premii. TOPkantor po otrzymaniu rachunku od Ciebie wypłaci Ci premię.
Zapraszamy do współpracy w ramach Programu Partnerskiego TOPkantor. Zyskuj z TOPkantor!
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych