Zyskuj z TOPkantor.pl

Program Rabatowy TOPkantor.pl

to narzędzie, które pozwoli Ci na wymianę walut z kursem określonym przez Ciebie i bardzo niską prowizją. Wystarczy, że cyklicznie będziesz wymieniał/a waluty w TOPkantor, a na stałe będziesz mógł/mogła korzystać z wymiany walut na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ramach Programu Rabatowego co miesiąc jest sumowany wolumen wymienionych przez Ciebie walut (dowolne waluty, dowolny kierunek transakcji, dowolny rodzaj transakcji) i stosownie do tego wolumenu jest obniżana prowizja dla transakcji społecznościowych JA & TY.

Wymieniaj z TOPkantor. Zyskuj z TOPkantor.

Im więcej walut wymienisz w TOPkantor.pl, tym większe będą Twoje zyski

Jeśli wymieniasz w TOPkantor duże wolumeny, Twoje rabaty prowizji od wymiany walut mogą być naprawdę bardzo atrakcyjne. Rabat prowizji jest naliczany od wszystkich Twoich transakcji wymiany walut, zaś jest stosowany do transakcji społecznościowych JA & TY.

Cyklicznie wymieniasz waluty w TOPkantor.pl?

Przykładowo wymieniając w TOPkantor 100 tys. jednostek walut w skali miesiąca (różne waluty, różne kierunki transakcji i różne usługi wymiany walut), w kolejnym miesiącu, wszystkie Twoje operacje wymiany walut poprzez usługę JA & TY będą realizowane z prowizją o 0,05% niższą od standardowej, czyli z prowizją 0,10%. Jeśli wymienisz w skali miesiąca 1 mln i więcej dowolnych walut, Twój rabat na prowizji wyniesie 0,10%, co oznacza, że do każdej Twojej transakcji będzie doliczana jedynie prowizja w wysokości 0,05%. Wówczas za wymianę 10 tys. pln zapłacisz jedynie 5 pln. To najlepsze warunki wymiany walut na rynku!
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych