GLOBAL TRANSFER - przelewy zagraniczne

Usługa GLOBAL TRANSFER umożliwia zakup waluty i jej przesłanie w dowolne miejsce na świecie. Możesz za zakupione na TOPkantor środki opłacić faktury od zagranicznych kontrahentów lub przesłać walutę na swoje zagraniczne konto.
Rejestracja w TOPkantor
W pierwszym kroku zarejestruj się w serwisie TOPkantor. Możesz skorzystać ze skróconej rejestracji (potrzebne będą email i Twoje hasło), a brakujące dane uzupełnisz po zalogowaniu.
Logowanie do panelu transakcyjnego TOPkantor
Zaloguj się podając swój adres email oraz hasło. Dostęp do panelu transakcyjnego jest chroniony, aby zabezpieczyć transakcje które będziesz wykonywać.
Zasilenie konta w TOPkantor
W zakładce "wpłata do TOPkantor" znajdziesz informację, na jaki rachunek bankowy należy wpłacić PLN, aby zasilić swoje konto w serwisie.
Dodaj rachunek zagraniczny
Dodaj rachunek zagraniczny, na który będziesz dokonywać wypłaty środków. Może on należeć do Ciebie lub do innej osoby lub firmy. Definiowane rachunku jest czynnością jednorazową.
Zakup waluty
W zakładce "wymiana walut" kup potrzebną Ci walutę.
Przelew waluty za granicę
Możesz już wysłać pieniądze na dodany wcześniej rachunek zagraniczny. Wybierz opcję przelewu (SHA, OUR, zwykły, ekspres), nadaj mu własny tytuł.
Po wypłacie środków otrzymasz potwierdzenie przelewu, które zawiera wszystkie szczegóły Twojej transakcji.
koszty przelewów zagranicznych
czasy przelewów zagranicznych
opcje przelewów zagranicznych
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych