Czasy i koszty przelewów w banku BGŻ BNP

BGŻ BNP Paribas SA powstał z połącznia Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. z BNP Paribas Bankiem Polska S.A, które nastąpiło w 2015 roku. W 2016 roku doszło do kolejnej fuzji – z Sygma Bank Polska.

W historii banku warto zwrócić uwagę na rok 1994, kiedy nastąpiło przekształcenie w spółkę akcyjną, wtedy też rozpoczęto współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Również w tym roku Biuro Maklerskie Banku BGŻ dostało pozwolenie Komisji Papierów Wartościowych na prowadzenie zawodowego doradztwa w zakresie obrotu papierami wartościowymi.

W 2001 roku wprowadzona została bankowość elektroniczna, w 2008 roku odbył się debiut giełdowy.

Jest to komercyjny bank uniwersalny, świadczący usługi zarówno w sektorze rolnym, jak i dla klientów indywidualnych czy firmowych.

Bank BGŻ BNP przelewy do TOPkantorwypłaty z TOPkantor
WalutyPLN, EUR, USD, CHF, GBPPLN, EUR, USD, CHF, GBP
Czasonlineonline
Koszt0 PLN0 PLN (*)
(*) bezpłatnie są realizowane przelewy od kwoty 5000 PLN, 1000 EUR, 1000 USD, 1000 CHF, 1000 GBP; przelewy niższych kwot są obciążane prowizją banku w wysokości 1 PLN dla PLN i 2,5 PLN dla pozostałych walut. Przelewy kwot poniżej 50 PLN lub 20 jednostek waluty obciążane są dodatkową opłatą w wysokości równowartości 1 PLN.

online – oznacza czas od 1 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.
O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w Godzinach Pracy Serwisu (8:30 – 16:30 w dni robocze) TOPkantor gwarantuje czas księgowania wpłat na konta Użytkowników w trybie online.
Przelewy do TOPkantor wykonane w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy mogą być księgowane następnego dnia roboczego.
Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) są wykonywane przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników TOPkantor.
Wypłaty zlecone poza godzinami pracy (8:30 – 16:30) są realizowane następnego dnia roboczego.
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
PKO BP
Inteligo
mBank
ING
Pekao
Santander
Alior
T-Mobile
Millennium
BGŻ BNP
BOŚ Bank
Crédit Agricole
Idea Bank
pozostałe banki w Polsce
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych