Czasy i koszty przelewów w banku ING

ING Bank Śląski jest jednym z czołowych banków w kraju. Świadczy wszystkie usługi banku uniwersalnego dla klientów indywidualnych oraz firm. W 1988 roku bank został wyodrębniony z NBP jako Bank Śląski. W 1991 roku został przekształcony w spółkę akcyjną, aby w 1994 roku zadebiutować na giełdzie. Holenderska ING Groep od 1996 roku posiada większościowe udziały. W 2001 roku nastąpiło połączenie Banku Śląskiego z ING Bank N.V. Oddział w Warszawie, bank zyskał nazwę ING Bank Śląski. Bank posiada w swej ofercie szeroki wachlarz usług m.in. konta osobiste, kredyty i pożyczki, konta oszczędnościowe i lokaty, a także konta funduszowe. Istnieje również prężnie działająca bankowość internetowa i mobilna.

Bank ING przelewy do TOPkantorwypłaty z TOPkantor
WalutyPLN, EUR, USD, GBPCHFPLNEUR, USD, GBPCHF
Czasonline2–3 dni roboczeonlineonline2–3 dni robocze
Koszt0 PLNwg TOiP0 PLN (*)0 PLN (**)5 PLN (***)
(*) bezpłatnie są realizowane przelewy od kwoty 5000 PLN; przelewy niższych kwot obciążane są prowizją banku w wysokości 1 PLN. Przelewy kwot poniżej 50 PLN obciążane są dodatkowo opłatą w wysokości 1 PLN.
(**) bezpłatnie realizowane są przelewy od kwoty 1000 EUR, 1000 USD, 1000 GBP; przelewy niższych kwot obciążane są prowizją banku w wysokości 3 PLN. Przelewy kwot poniżej 50 PLN obciążane są dodatkowo opłatą w wysokości 1 PLN.
(***) przelewy kwot poniżej 20 CHF obciążane są dodatkowo opłatą w wysokości równowartości 1 PLN.

online – oznacza czas od 1 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.
O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w Godzinach Pracy Serwisu (8:30 – 16:30 w dni robocze) TOPkantor gwarantuje czas księgowania wpłat na konta Użytkowników w trybie online.
Przelewy do TOPkantor wykonane w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy mogą być księgowane następnego dnia roboczego.
Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) są wykonywane przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników TOPkantor.
Wypłaty zlecone poza godzinami pracy (8:30 – 16:30) są realizowane następnego dnia roboczego.
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
PKO BP
Inteligo
mBank
ING
Pekao
Santander
Alior
T-Mobile
Millennium
BNP Paribas
BOŚ Bank
Crédit Agricole
Idea Bank
pozostałe banki w Polsce
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych