Czasy i koszty przelewów w banku Santander

Santander Bank Polska to były Bank Zachodni WBK. Finalizacja rebrandingu nastąpiła w 2018 roku. Santander jest trzecim największym bankiem uniwersalnym w kraju. Świadczy usługi zarówno osobom prywatnym, małym i średnim firmom oraz dużym spółkom.

Bank powstał poprzez połącznie Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. W tym samym roku bank zadebiutował na giełdzie. W 2011 roku hiszpańska grupa Santander przejęła 95,67% udziałów. W 2013 roku nastąpiło połączenie BZWBK i Kredyt Banku. Dnia 7 września 2018 roku nastąpiła zmiana nazwy banku z Bank Zachodni WBK na Santander Bank Polska oraz zmiana siedziby z Wrocławia na Warszawę. Zmiana nazwy miała podnieść prestiż banku poprzez zwiększenie świadomości, że jest on częścią światowej potęgi w bankowości- Grupy Santander. Bank dalej się rozwija, mianowicie nastąpi przejęcie wydzielonej części Deutsche Banku.

Santander Bank przelewy do TOPkantorwypłaty z TOPkantor
WalutyPLN, EUR, USD, CHF, GBPPLN, EUR, USD, CHF, GBP
Czasonlineonline
Koszt0 PLN0 PLN (*)
(*) Przelewy kwot poniżej 50 PLN lub 20 jednostek waluty obciążane są opłatą w wysokości równowartości 1 PLN.

online – oznacza czas od 1 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.
O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w Godzinach Pracy Serwisu (8:30 – 16:30 w dni robocze) TOPkantor gwarantuje czas księgowania wpłat na konta Użytkowników w trybie online.
Przelewy do TOPkantor wykonane w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy mogą być księgowane następnego dnia roboczego.
Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) są wykonywane przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników TOPkantor.
Wypłaty zlecone poza godzinami pracy (8:30 – 16:30) są realizowane następnego dnia roboczego.
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
PKO BP
Inteligo
mBank
ING
Pekao
Santander
Alior
T-Mobile
Millennium
BGŻ BNP
BOŚ Bank
Crédit Agricole
Idea Bank
pozostałe banki w Polsce
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych