Czasy i koszty przelewów w banku mBank

mBank, którego większościowym udziałowcem jest Commerzbank jest czwartym pod względem wartości aktywów bankiem Polsce.

Słynie on z nowoczesności i promowania bankowości internetowej. Bank powstał jako Bank Rozwoju Eksportu SA w 1986 roku, w 1992 roku obył się debiut giełdowy. BRE Bank specjalizował się w obsłudze dużych przedsiębiorstw oraz średnich i małych firm. W 1998 roku miała miejsce fuzja z Polskim Bankiem Rozwoju SA. W 2000 roku powstał mBank - pierwszy w kraju wyłącznie internetowy bank detaliczny. W 2001 uruchomiony został Multibank, kolejny detaliczny projekt BRE Banku. W 2007 roku mBank rozpoczął działalność w Czechach i Słowacji. Rok 2013 był przełomowy w historii banku, ponieważ zaprezentowano Nowy mBank – nową ultra nowoczesną wersję serwisu. Ponadto zdecydowano się na ujednolicenie trzech funkcjonujących marek: Multibanku, BRE Banku oraz mBanku pod szyldem najsilniejszej z nich czyli mBanku. Wskutek tej zmiany bank może poszczycić się mianem prężnego banku uniwersalnego oferującego osoby indywidualne, firmy, MSP i korporacje.

mBank przelewy do TOPkantorwypłaty z TOPkantor
WalutyPLNEUR, USD, CHF, GBPPLNEUR, USD, CHF, GBP
Czasonline2h – 4honline2h – 4h
Koszt0 PLN0 PLN0 PLN (*)0 PLN (**)
(*) bezpłatnie są realizowane przelewy od kwoty 5000 PLN; przelewy niższych kwot obciążane są prowizją banku w wysokości 1 PLN. Przelewy kwot poniżej 50 PLN obciążane są dodatkowo opłatą w wysokości 1 PLN.
(**) bezpłatnie są realizowane przelewy od kwoty 1000 jednostek waluty; przelewy niższych kwot są obciążane prowizją banku w wysokości 5 PLN. Przelewy kwot poniżej 20 jednostek waluty obciążane są dodatkowo opłatą w wysokości równowartości 1 PLN.

online – oznacza czas od 1 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.
O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w Godzinach Pracy Serwisu (8:30 – 16:30 w dni robocze) TOPkantor gwarantuje czas księgowania wpłat na konta Użytkowników w trybie online.
Przelewy do TOPkantor wykonane w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy mogą być księgowane następnego dnia roboczego.
Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) są wykonywane przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników TOPkantor.
Wypłaty zlecone poza godzinami pracy (8:30 – 16:30) są realizowane następnego dnia roboczego.
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
PKO BP
Inteligo
mBank
ING
Pekao
Santander
Alior
T-Mobile
Millennium
BNP Paribas
BOŚ Bank
Crédit Agricole
Idea Bank
pozostałe banki w Polsce
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych