Czasy i koszty przelewów w banku Inteligo

Inteligo rozpoczęło działalność rynkową w maju 2001 roku. Postawiono na wielką kampanię reklamową mówiącą o korzyściach i oszczędnościach płynących z bankowości internetowej.

Operatorem Inteligo jest PKO BP Finat Sp. z o.o, spółka należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Konta Inteligo prowadzone są przez PKO BP od 2002 roku. Inteligo oferuje nowoczesne usługi finansowe, w tym konta dla klientów indywidualnych i firmowych. Klienci Inteligo w oddziałach banku PKO BP mogą dokonywać większości operacji bankowych.

Inteligo przelewy do TOPkantorwypłaty z TOPkantor
WalutyPLNPLN
Czasonlineonline
Koszt0 PLN0 PLN (*)
(*) Przelewy kwot poniżej 50 PLN lub 20 jednostek waluty obciążane są opłatą w wysokości równowartości 1 PLN.

online – oznacza czas od 1 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.
O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w Godzinach Pracy Serwisu (8:30 – 16:30 w dni robocze) TOPkantor gwarantuje czas księgowania wpłat na konta Użytkowników w trybie online.
Przelewy do TOPkantor wykonane w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy mogą być księgowane następnego dnia roboczego.
Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) są wykonywane przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników TOPkantor.
Wypłaty zlecone poza godzinami pracy (8:30 – 16:30) są realizowane następnego dnia roboczego.
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
PKO BP
Inteligo
mBank
ING
Pekao
Santander
Alior
T-Mobile
Millennium
BNP Paribas
BOŚ Bank
Crédit Agricole
Idea Bank
pozostałe banki w Polsce
Serwis TOPkantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych